Утерли носа білорусам: містян возитимуть чернігівські тролейбуси (Відео)

Епопея із закупівлею 10 тролейбусів для Чернігова, схоже, підійшла до завершення, і цього разу з чималою вигодою для міста.

17 жовтня пройшов уже третій тендер на закупівлю тролейбусів.

На перемогу претендувала переможець попереднього тендеру – луцька компанія «Янікс», що виступає лише дилером білоруського підприємства «Белкомунмаш», і Чернігівський автозавод, який і виграв тендер.

– Я дуже радий як депутат і як мешканець міста, що переміг чернігівський автозавод. Насамперед це робочі місця, податки, які ми зможемо витратити на медицину, освіту. І вдвічі приємніше, що він виготовлений чернігівцями, – Сергій Вакуленко, депутат міської ради.

Та директор підприємства каже: радіти ще рано, адже результати двох попередніх тендерів скасовував Антимонопольний комітет.

– Не здивуюсь, якщо і після того, як ми виграли тендер на 10  тролейбусів, з’являться скарги з Антимонопольного комітету.  Для мене тендер виграний, коли я поставив товар і отримав гроші, – Володимир Купцов,  директор ПрАТ «Чернігівський автозавод».

–  Територіальні відділення розглядають тільки питання, що пов’язані з учасниками тендеру, питання, які пов’язані з замовниками – Антимонопольним комітетом.  До територіального відділення на сьогодні не надходила жодна інформація правоохоронних органів і від суб’єктів господарювання, що не було конкурентних відносин між учасниками.

На оскарження результатів тендеру дається 10 днів. Та чернігівці вже радіють перемозі вітчизняного виробника і сподіваються, що чернігівські тролейбуси таки їздитимуть вулицями міста.

– Заробить керівництво заводу, але водночас – це зарплата робітникам, це вітчизняні комплектуючі, ремонт потім теж на чернігівському підприємстві  – значна кількість грошей залишається в Чернігові, так і потрібно.

– Те, що в Чернігів, що бабки сюди всі йшли.

– Звісно, ми тільки за своє виробництво.

– Вони зараз хороші, не можу порівняти досконально, не надавала цьому значення – красиві.

Аби взяти участь у третьому тендері та бути конкурентоспроможними, Чернігівський автозавод знизив ціну за тролейбус на 23 тисячі доларів. Директор підприємства наголошує: нові «Барвінки» відповідають усім європейським правилам і вимогам. За якістю вони не гірші за білоруський електротранспорт.

-І в білоруському, і в чернігівському тролейбусах використовуються агрегати світових виробників. Якщо говоримо про мости – це мости відомої німецької фірми «ЗТФ». Якщо серце, в нас російський, хоча ми займаємось розробкою українського, зараз це чеський. У білорусів – це білоруський чи російський, – Володимир Купцов, директор ПрАТ «Чернігівський автозавод».

Окрім того, всю техніку автозавод розробляє самостійно.

– Ми жодної розробки не купували. Ми дуже добре знаємо свою техніку. Якщо і буде збій, то це буде виправлено за найкоротші терміни. У нас є запчастини, – Володимир Купцов, директор ПрАТ «Чернігівський автозавод».

За умовами тендеру Чернігівський автозавод дає гарантію на всі системи на рік аби 75 тисяч пробігу. Гарантія на кузов – 10 років.

Нові тролейбуси мають низьку підлогу, пандус для візків, камери відео спостереження, wi-fi  та навіть кондиціонер в кабіні водія. А тому поява таких Барвінків на вулицях міста має стати першою сходинкою до довгоочікуваного оновлення громадського транспорту Чернігова.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register