Відрізана трибуна і «віджатий» у поліції стенд: «перли» ранкової наради в мерії (Відео)

Емоційною та багатою на критику виявилася ранкова нарада в Чернігівській міській раді. Можливо, емоцій додавав саме той факт, що нарада розпочалася не о 8-й ранку, як зазвичай, а о 7-й.

З самого початку в муніципалітеті заслухали виправдання з приводу миття машини директорки чернігівського садочка № 50 Олени Безверхої. Скандал на весь Чернігів трапився через фото, яке опублікували в Інтернеті.

Утім, жінка заявила, що її машину мили не підопічні, а вона сама з рідною сестрою.

У «подарунок» від мера жінка отримала усну догану та заочне звільнення в разі, якщо вона сказала неправду.

Потім пристрасті розгорілися навколо начальника «ЖЕКу-13» Володимира Прищепи. Мер вилаяв його за неприбрані від сміття вулиці Кошового та Козацьку.

– Що ви знову брешете мені? У вас стільки куч, що ви хоч за тиждень вивезіть. Сьогодні і завтра у вас є час, а в середу відповісте. Мені не треба ваших розмов. Що ви мені хочете розповісти? Куц, ти хочеш мені щось розповісти? Мовчки сидіть, – Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова.

Також Владислав Атрошенко на нараді дав кілька «специфічних» доручень. По-перше, мер наказав підрізати на 20 сантиметрів трибуну для промовців.

– Доповідачу незручно. Найкраще Лисенко, її за трибуною не видно, – Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова.

Мер озвучив ще одну доволі дивну ідею.

– Я узгодив це питання з Альохіним. Стенд «Їх розшукує міліція» треба прибрати. Викопайте його. Він там не до ладу, – Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова.

Йдеться про стенд біля Чернігівського міськвідділу поліції. На місці стенду, можливо, посадять якісь дерева.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register