Звернення голови Чернігівської ОВА від 5.05.2022 (Відео)

Доброго ранку, Чернігівщино!

Дякую за цей новий день Богу та Збройним Силам України!

Ніч на Чернігівщині пройшла спокійно, але ворог продовжує періодичні обстріли на ділянці державного кордону, що проходить територією нашої області. Це північ нашої області. Він це робить постійно, щодня, і ми маємо бути завжди напоготові. Крім того, всі ми чуємо повітряну тривогу. Над Україною літають ворожі ракети. Дуже ефективно працює система протиповітряної оборони, але ми бачимо, що деякі ракети все ж долітають. Тому ми маємо бути дуже обережні, ракети на Чернігівщину літають також. Дуже прошу всіх не ігнорувати повітряну тривогу. Будь ласка, коли звучить повітряна тривога, перебувайте в укритті або в іншому відносно безпечному місці.

Область відновлюється, міста і громади відновлюються. На жаль, не все можу казати в ефірі, бо нас слухає і ворог також . Хочу сказати, що життя нормалізується, але дуже вас прошу обережно поводитися. 

Нагадую про заборону відвідування лісів, парків, багато заміновано. І, на жаль, є трагічні випадки. Заборона перебування на вулицях у комендантську годину. Часто нею нехтують. 

З вірою в Бога і Збройні Сили України! У новий день із холодною головою.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register