Зіпсований відпочинок: чернігівка розповіла, як пережила ізоляцію в Єгипті та подробиці повернення додому

90525478_1067499270303517_2516463450880737280_n

Чернігівка Ксенія Федорченко повернулася з відпустки в єгипетському Шарм-еш-Шейху, де під час її восьмиденного відпочинку виявили два випадки зараження коронавірусом. Дівчина поділилася з нашою редакцією подробицями свого перебування поряд з епіцентром зараження та тим, як вона поверталася додому.

«Це був третій день нашого відпочинку, п’ятниця, 13-го. Ми дізналися, що два готелі офіційно заражені, вони розташовані на одній території. Цікаво, що в один із них ми спершу планували летіти. На щастя, вчасно змінили своє рішення. У цих готелях на момент виявлення коронавірусу перебували 750 людей. Їх усіх ізолювали, а територію оточила поліція. У них усе було дуже жорстко, нікому не дозволяли виходити. Також ми дізналися, що однією з заражених була італійка похилого віку, яка за кілька днів і померла просто там, у Єгипті», – згадує Ксенія.

Інші готелі, зокрема й той, де відпочивала Ксенія, не ізолювали. Однак туристам порадили не виходити за його межі, аби не наражати себе на небезпеку.

«Відколи стало відомо про зараження, ми не полишали готель. Було страшно, адже з нами поряд також відпочивали багато італійців. У самому ж готелі посилили заходи безпеки, навіть коли ми йшли їсти, то нас не пускали до їдальні, поки не обробимо руки антисептиком», – розповідає чернігівка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наші за кордоном: про ситуацію з коронавірусом у Європі та Єгипті

Таким чином відпочинок перетворився на суцільні переживання.

Ксенія мала вилітати 19 березня, однак українська влада оголосила про закриття кордонів з 17 числа. Це також додало нервів.

90520287_876632212765414_8217726214958219264_n

 

Утім, раніше туристку не депортували. Туроператор, із яким Ксенія одразу сконтактувала, сказав, що відліт відбудеться за розкладом.

В аеропорту Шарм-еш-Шейху туристів ніхто не перевіряв, медоглядів не здійснювали. Вони пройшли звичний контроль і сіли у літак, де на борту перебувало близько 180 людей. Там теж жодного інструктажу не проводили.

«Коли ми прибули до Борисполя, то стюарти попередили, щоб усі залишалися на своїх місцях і не покидали їх, оскільки має зайти бригада медпрацівників разом із військовими. Вони й перевірятимуть наш стан. Усі були у формі та масках. Спеціальним приладом ця бригада поміряла всім нам температуру. Скринінг зробили досить швидко і дозволили виходити. Жодних інформаційних пам’яток нам також не давали. Лише на словах сказали, що треба сидіти вдома. Але це було так побіжно, що багато хто навіть не звернув на ці рекомендації уваги», – розповідає Ксенія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про особисту відповідальність і роботу влади під час карантину

За її словами, на момент виходу поряд із літаком стояли автобуси, медичні та військові машини, які очікували на заражених коронавірусом. Також чергували медики. Дівчина каже, якби на борту виявили хоч когось із температурою, то всіх забрали б до однієї з київських лікарень.

На вході до самого приміщення аеропорту перевірок уже ніяких не робили. Увесь персонал летовища був у масках, а по периметру аеропорту висіли дозатори з антисептиком для рук.

Масок прибулим туристам також ніхто не видавав. У Ксенії були свої засоби захисту, які вона приберегла для надзвичайного випадку та носила з собою ще від моменту виїзду з Чернігова. Одягала їх уже в літаку, коли поверталася, та в самому аеропорту.

90524678_2574386796168530_37460580201660416_n

Ксенія їздила на відпочинок із чоловіком. Зараз родина повністю самоізолювалася і вже тиждень перебуває вдома.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register