Браконьєр з Корюківщини під час нересту незаконно наловив риби на понад 100 тисяч гривень (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1_26-e1714579324199-780x470.jpg)
Сьогодні, 1 травня, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці патруля.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440011551_853153266855548_2060392682075255162_n.jpg)
На р. Дягівка, поблизу с. Волосківці Менської громади виявлено місцевого мешканця, який ловив рибу за допомогою заборонених знарядь лову – 2 од. сіток простих. Під час нерестової заборони, в протизаконний спосіб, порушник добув 54 екз. риби: плітка звичайна – 38 екз., окунь звичайний – 14 екз. та по 1 екз. щуки звичайної і карася сріблястого. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 108749 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські поліцейські викрили крадія дизельного пального
На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Корюківського РВП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.
На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Менського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. У правопорушника вилучені заборонені знаряддя лову, незаконно добуті водні біоресурси, дерев’яний човен та автомобіль ВАЗ 21063.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/439887511_853153280188880_1755847110951286425_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv