Будьте обачливі! У Чернігові орудує спритна шахрайка, яка володіє навіюванням (Відео)

Поліція Чернігова відкрила кримінальні провадження за п’ятьма фактами шахрайських дій, вчинених 45-річною чернігівкою. Використовуючи метод навіювання, «забалакуючи» потерпілих, ця вправна аферистка відібрала гроші в продавчинь продуктових магазинів та аптек Чернігова. Вона обирала заклади із великими чергами, де касири поспішають, намагаючись якнайшвидше обслужити клієнтів.

Зловмисниця підходила до касирки й обирала товару на 200 гривень. Коли починала розраховуватися, то витягала крупну купюру з гаманця, тримала в руках, навіть простягала касиркам, а потім, забалакуючи та відволікаючи увагу, гроші забирала з касової тарілки, повторюючи, що додасть ще дрібні гроші. Забрану 200-гривневу купюру, використовуючи спритність рук, зловмисниця ховала в гаманець. Задуривши голову касиру, шахрайка отримувала ще й решту з «двохсотки», яку так і не віддала.

Увесь процес зафільмувала камера відеонагляду однієї з аптек міста. Наразі правоохоронцями встановлено, що в такий спосіб було ошукано касирок у п’яти закладах міста.

Якщо ви впізнали цю зловмисницю або знаєте про її місце знаходження, негайно звертайтеся до поліції за телефоном 102.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register