Фінансові шахраї, або як «вдало» вкласти гроші ЧL
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/52cea2b43bc56c2cf12f118ab3bd38711-e1460719870743.jpeg)
Житель Чернігова став черговою жертвою фінансових шахраїв, «подарувавши» їм 200 000 гривень особистих заощаджень.
Учора, 14 квітня, до Чернігівського відділу поліції звернувся 59-річний житель Чернігова, який став жертвою фінансових шахраїв. Ще в середині вересня минулого року чоловік поклав на рахунок своєї знайомої 200 000 гривень, взявши участь у програмі шахраїв «Поділись з другом».
Чоловік сподівався швидко примножити свої статки, однак за цей період жінка повернула власнику лише чверть усієї суми, а на його вимогу повернути всі гроші шахрайка відповіла категоричною відмовою.
За цим фактом працівники поліції проводять перевірку. Не перестає дивувати легковажність громадян, які кожного дня чують про подібні випадки і невдалі фінансові піраміди, але тішать себе ілюзіями легкого заробітку, забуваючи при цьому про здоровий глузд.