Горе-крадії намагалися збути крадене майно його власнику
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/original-photo-e1551882663172.jpg)
За процесуального керівництва Бахмацької місцевої прокуратури повідомлено про підозру двом громадянам України у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням до приміщення).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські патрульні затримали крадіїв люків
Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє чоловіків, один із яких раніше судимий за злочини проти власності, з метою скоєння крадіжки наприкінці січня 2019 року в нічний час проникли до недобудованої будівлі, звідки здійснили викрадення електроінструментів.
Через два дні горе-крадії, намагаючись збути викрадене майно, випадково потрапили на його власника, про що останній повідомив працівників поліції.
Наразі досудове розслідування триває.
Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області