Крадіжка по-знайомству: у чернігівця викрали телефон та ключі від квартири
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/5f65c05c7bdb9cfc4f1e59801ff485821-e1471437306777.jpg)
Завдяки оперативності повідомлення потерпілого, поліцейські «по гарячих слідах» спіймали зловмисника, який обікрав свого наочно знайомого, та повернули викрадене майно власнику.
Про це ЧЕline повідомили у секторі комунікації поліції Чернігівської області.
Близько опівночі до чергової частини поліції звернувся 37-річний мешканець Чернігова з заявою про те, що його щойно обікрали — наочно знайомий поцупив у нього мобільний телефон Nokia та ключі від квартири. Дана інформація, разом з прикметами зловмисника, була передана всім нарядам патрульної поліції м.Чернігова.
Почалося планомірне обстеження місця скоєння злочину та прилеглої території. Так, одним з поліцейських нарядів біля ломбарду в центрі міста було помічено чоловіка, який за прикметами дуже підходив під розшукуваного. Чоловікові запропонували проїхати до Чернігівського відділу поліції для проведення перевірки.
Коли потерпілий побачив доставленого – одразу впізнав у ньому свого кривдника. Трохи згодом було знайдено та вилучено і викрадені речі, які потім повернули обкраденому чернігівцю під розписку.
Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження згідно ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що передбачає покарання у діапазоні від штрафу у сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян аж до позбавлення волі на строк до трьох років.
Досудове розслідування триває.