Кримінал

«Легкий заробіток в соцмережах»: дві чернігівки потрапили на гачок шахраїв

Вчора до поліції звернулась 26-річна чернігівка, яка заявила, що в соцмережі «Інстаграм» знайшла повідомлення про вкладення коштів у криптовалюту. Жінка зв’язалась з «інвестором», яка пообіцяла: якщо чернігівка відправить 5000 гривень, то вже через 6 годин на її рахунок надійде 57 тисяч гривень. Заявниця погодилась і перерахувала кошти, після чого «інвестор» повідомила, що сталася помилка і необхідно повторно відправити таку ж суму. Що потерпіла й зробила. Після цього зв’язок з «інвестором» обірвався.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хмільні вихідні»: патрульні Чернігівщини затримали 20 п’яних водіїв

Ще одна 25-річна чернігівка вирішила заробити, знайшовши схоже повідомлення в тій же соцмережі. «Інвестор» пообіцяв потерпілій 40 тисяч гривень прибутку за умови, якщо вона відправить йому 4000 гривень. Заявниця погодилась, після чого «інвестор» попросив про «додаткові перерахування» під різними приводами. Загалом, жінка відправила на банківську картку невідомого понад 17 тисяч гривень. Жодного прибутку вона не отримала, а зв’язок з інвестором обірвався.

Обидві жінки зрозуміли, що їх ошукали і звернулися по допомогу до поліції. Поліцейські розшукують причетних до шахрайств у рамках відкритих кримінальних проваджень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Поліція Чернігівщини

Ще статті по темі

Back to top button