Лікарська помилка: жінка померла під час кесаревого розтину

145037817036

Вироком одного з районних судів області лікаря-анестезіолога визнано винуватим у вчиненні злочинів. Мова йде про неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього хворого – смерть новонародженого.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Як з’ясувалося, ще у 2016 році у пологове відділення однієї з районних лікарень госпіталізована вагітна жінка, стосовно якої лікарями прийнято рішення про завершення пологів шляхом проведення операції кесаревого розтину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відпустка за власний рахунок, скорочення і тотальна економія: що діється в лікарнях Чернігова

Породіллю оглянуто лікарем-анестезіологом, який не врахувавши ступінь операційного ризику та не переконавшись у правильності вибору типу наркозу, одноосібно прийняв рішення про анестезіологічне забезпечення операції, що не відповідало клінічному стану жінки та порушувало вимоги клінічного протоколу з акушерської допомоги  «Кесарів розтин».

Як наслідок, після народження хлопчика у жінки констатовано зупинку серця, а через 33 хвилини – біологічну смерть.

Новонароджений прожив 1,5 місяці.

Смерть матері та дитинки є наслідком грубих порушень під час проведення загального знеболювання.

Вироком суду лікаря засуджено до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади лікаря та займатися лікарською діяльністю строком на 2 роки.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register