На Чернігівщині грабіжник побив жінку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/4bb83de034b53b840d743de1f152996f-e1565794473368.jpg)
Прокурорами регіональної прокуратури забезпечено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами пограбування двох житлових будинків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульні по гарячих слідах виявили двох грабіжників
З’ясувалося, що у липні 2018 року обвинувачений проник до житлового будинку у Чернігівському районі, звідки таємно викрав грошові кошти. Дії чоловіка, розпочаті як крадіжка, були виявлені потерпілою, однак його це не зупинило. Зловмисник завдав жінці декілька ударів по голові, душив її, а потім штовхнув так, що вона не втрималася на ногах та впала на підлогу. Грабіжник покинув місце вчинення злочину разом з викраденим.
Через день обвинувачений пограбував ще один будинок, до нього він потрапив з дозволу власниці, яка люб’язно погодилася дати попити йому води.
Тепер 45-річний чоловік відповідатиме за вчинене у суді. Досудове розслідування за цими фактами завершено, обвинувальний акт стосовно чоловіка за ч. 3 ст. 186 КК України прокурором передано до суду.
Пресслужба прокуратури Чернігівської області