Кримінал
На Чернігівщині неповнолітня дівчина з ножовим пораненням потрапила до лікарні
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/1582559667_1496750680_58297b27549af-v-kbr-raskryto-ubijstvo-mestnogo-zhitel_0-e1609920831830.jpg)
До операційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні (з діагнозом непроникаюче поранення черевної порожнини без загрози внутрішнім органам) доставлено 14-річну жительку села Слобода Іванівської громади, що під Черніговом.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Ріпкинщині 6-річна дитина вибігла на дорогу та потрапила під колеса
Відомо, що дитина отримала поранення під час сварки з матір’ю. Після того, як мама дівчини прочитала переписку доньки з хлопцем у соціальній мережі, почалася сварка. Під час конфлікту дівчина взяла до рук ножа і вдарила ним себе в ділянку живота.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv