На Чернігівщині псевдопідприємці виготовляли пальне сумнівної якості (Фото)

  • На Чернігівщині псевдопідприємці виготовляли пальне сумнівної якості (Фото)
  • На Чернігівщині псевдопідприємці виготовляли пальне сумнівної якості (Фото)
  • На Чернігівщині псевдопідприємці виготовляли пальне сумнівної якості (Фото)

Під час проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з прокуратурою Чернігівської області викрито «підпільний цех» з виготовлення пального сумнівної якості.

Встановлено, що група мешканців області організувала незаконне виготовлення паливно-мастильних матеріалів шляхом змішування низькоякісних нафтопродуктів та спеціальних добавок, які підвищують октанове число палива та наближають хімічний склад суміші до автомобільних бензинів марки А-92, А-95 та дизельного пального.

Про це повідомляє головне управління ДФС у Чернігівській області.

Псевдопідприємці, користуючись високою вартістю пального та потребами споживачів, налагодили кримінальну схему його «виробництва» та збуту через нелегальні заправки. Наразі вже встановлено, що дизельне пальне, яке реалізовувалось через мережу нелегальних заправок, шахраї отримували з території військових частин, розташованих на території Чернігівської області.

Ділків не цікавило, що завдяки їх махінаціям з пальним, транспортні засоби, які заправлялися цим сурогатом, швидко потребували ремонту та додаткових матеріальних затрат їх власників. На першому місці стояла жага до наживи: потужності «підпільного цеху» дозволяли щотижня «виготовляти» та збувати до 10000 літрів сурогату через мережу нелегальних заправок розташованих на території м. Ніжина та Ніжинського району.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 8,5 тис. літрів паливно-мастильних матеріалів, 2 автомобілі, які використовувалися у незаконній діяльності, обладнання для виготовлення та реалізації: пластикові ємності з залишками неякісної рідини, насоси, шланги, лічильники. Всього вилучено цінностей на суму 1 млн. 640 тис. гривень.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register