Кримінал

На Чернігівщині соціальну допомогу отримували злочинним шляхом

Прилуцькою місцевою прокуратурою під час вивчення стану законності при призначенні, нарахуванні та виплаті соціальних допомог, пільг, субсидій та інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів Управлінням соціального захисту населення Прилуцької районної державної адміністрації, встановлено факт незаконного заволодіння грошовими коштами Державного бюджету України шахрайським шляхом.

За вказаним фактом внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сіверяни не зможуть вільно користуватися зарплатними картками

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що одним із мешканців Прилуцького району з метою отримання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО для покриття витрат на проживання, до Управління соціального захисту населення Прилуцької РДА подано заяву, в якій умисно приховано факт наявності обставин, що впливають на призначення даного виду соціальної допомоги, а саме – наявності у власності житла на території іншій, ніж тимчасово окупована, чим заподіяно державному бюджету України збитки на суму 21 тис. грн.

На підставі зібраних доказів беззаперечної вини особи прокурором прийнято рішення про повідомлення про підозру останньому у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 190, ч. 1, 3, 4 ст. 358 КК України.

Разом з цим, завдяки злагодженій роботі Прилуцької місцевої прокуратури та Прилуцького відділення поліції, підозрюваною особою збитки в сумі 21 тис. грн. відшкодовано до державного бюджету в повному обсязі.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт відносно особи скеровано до суду.

Судовий розгляд триває.

Джерело: Прилуцька місцева прокуратура

Ще статті по темі

Back to top button