На Чернігівщині сталися дві аварії за участі пішоходів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/9551ffe73e5b6fc677ea2e29aa9b574685f8109c1-e1675330437428.jpeg)
У м. Мена Корюківського району по вул. Вокзальній, 36 близько 18-ї години 1 лютого водій автомобіля Škoda Octavia здійснив наїзд на пішохода, який раптово вийшов на проїжджу частину дороги.
Про це повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Унаслідок пригоди пішохід отримав травми та був госпіталізований до КНП «Менська центральна районна лікарня».
Крім того, у м. Ніжині по вул. Шевченка біля пішохідного переходу о 17 годині 1 лютого водійка автомобіля Ford Escape здійснила наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину дороги. Унаслідок пригоди пішохід отримав травми і був доставлений до КНП «Ніжинська міська лікарня».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv