На дорогах області штрафували за несанкціоноване викидання сміття

307543

2-3 червня 2019 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області спільно з працівниками Служби автомобільних доріг у Чернігівській області та Головного управління національної поліції в Чернігівській області проведено перевірки з контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при поводженні з відходами в смугах відведення автомобільних доріг.

Про це повідомила головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної діяльності, взаємодії з громадськістю та ЗМІ Катерина Насінник.                                                   

Під час проведення рейдових перевірок на 45 км автомобільної дороги загального користування державного значення Р56 «Чернігів – Пакуль – Чорнобиль» на зупинці громадського транспорту «Дніпровське» виявлено факт несанкціонованого розміщення побутових відходів громадянами міста Чернігова. За порушення, виявлене на зупинці, 2 червня 2019 року порушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 82 КУпАП на суму 1360 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: По провулку Самоквасова розростається стихійне сміттєзвалище

Сьогодні, 3 червня 2019 року, на 68 км автомобільної дороги загального користування державного значення М01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, за несанкціоноване розміщення побутових відходів на зупинці громадського транспорту «Сокиринці» на громадянина села Сираї Козелецького району складено протокол про адміністративне правопорушення  про недотримання вимог Закону України «Про відходи».

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register