Поліцейські притягнули до відповідальності водія, який їздив по тротуарах у центрі Прилук
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/bc74cd382f36a5660a7eda97562356b31-e1709645300753-753x470.jpeg)
Днями в ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, де водій легкового автомобіля порушує правила дорожнього руху, їдучи по тротуару та клумбах. Поліція оперативно відреагувала на побачене та розшукала порушника.
Про це повідомляють у поліції Прилуцького району.
На 28-річного водія транспортного засобу поліцейські склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заблукали в лісі з дитиною: поліція з військовими розшукали зниклих на Чернігівщині
Її санкція передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv