Поліція вилучила у чернігівця зброю та набої
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/9631-e1497016492333.jpg)
У рамках проведення спецоперації правоохоронці виявили і вилучили у мешканця Чернігова мисливську рушницю, набої різних калібрів та майже кілограм пороху.
Про це ЧЕline повідомили у секторі комунікації поліції Чернігівської області.
8 червня в ході санкціонованого обшуку в господарстві жителя Чернігова поліцією було виявлено та вилучено мисливську рушницю невстановленої марки, травматичний пістолет та 6 набоїв до нього, більше двох сотень набоїв калібрів 5,6мм та 9мм, а також майже кілограм пороху. Вилучена зброя та боєприпаси направлена на експертизу.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) — карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.