Португалець намагався дати хабар прикордоннику

2019-02-22_151856

Учора в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» на вантажному автомобілі «MERSEDES» на виїзд з України прибув 30-річний громадянин Португалії.

Під час проходження паспортного контролю іноземець надав для перевірки свій паспорт, в якому знаходились кошти в розмірі 900 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжинцю за спробу хабара у 1600 гривень світить до 4 років

У ході встановлення обставин знаходження коштів у паспортному документі з’ясувалося, що іноземець, порушивши терміни перебування в Україні, таким чином намагався уникнути притягнення до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Іноземця було попереджено про кримінальну відповідальність за спробу дачі хабара.

Враховуючи те, що в діях іноземця присутні ознаки злочину, передбаченого статтею 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» Кримінального Кодексу України, про це були повідомлені співробітники Національної поліції, яким для проведення подальших слідчих дій і був переданий правопорушник.

Помічник начальника прикордонного загону

– начальник прес-служби Підполковник О. Дудко

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register