Рік дисбату отримав солдат однієї з військових частин Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/na-rivnenshchini-zbilshat-finansuvannya-viyskovikh20190202_6236-1-e1643033898196.jpg)
За процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом.
Встановлено, що солдат однієї з військових частин ЗСУ, яка дислокована на Чернігівщині, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, застосував насильство щодо співслужбовця, заподіявши йому легкі тілесні ушкодження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ
Прокурорами спецпрокуратури в ході судового розгляду його вина доведена повністю.
21.01.2022 Чернігівський районний суд Чернігівської області погодився із запропонованою публічним обвинувачем мірою покарання та призначив обвинуваченому 1 рік тримання в дисциплінарному батальйоні.
Пресслужба Спеціалізованої прокуратури
у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv