Кримінал
Школяр на пошті розрахувався «куклою»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/hqdefault1-e1487259356149.jpg)
Поштарка у Чернігові звернулася до поліції із заявою про те, що хлопчина у поштовому відділенні по Проспекту Перемоги розплатився фальшивою 500 гривневою купюрою.
Про це повідомили в міському відділку поліції.
10-річний школяр прийшов заплатити за комунальні послуги. Його направила мати і дала гроші. Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини. Насамперед, звідки дорослі взяли фальшиву купюру.