Кримінал
У Чернігові біля школи на дівчинку напав молодик
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/5ac7280eed5b61-e1529648880811.jpg)
До правоохоронних органів Чернігівщини із заявою звернулася жителька обласного центру, 1983 року народження. Жінка заявила, що посеред білого дня невідомий молодик біля школи № 35 відібрав мобільний телефон «Samsung Galaxy J3» у її неповнолітньої доньки.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грабіжник проник до квартири і вкрав гроші
У ході проведення розшукових заходів співробітниками Чернігівського відділу поліції встановлено, що пограбування скоїв 19-річний раніше судимий чернігівець.