У Чернігові двоє неповнолітніх втекли з реабілітаційного центру
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/69447828_2099630230341316_1444541017976995840_n-e1566471914426.jpg)
Вчора близько п’ятої вечора до поліції надійшла інформація, що з дитячого реабілітаційного центру втекли двоє хлопців: 16 та 12 років. До центру негайно направили екіпаж патрульної поліції.
Прибувши на місце, інспектори дізналися, як виглядають діти, у що були вдягнені, а також з’ясували, що один з них міг телефонувати знайомому, який мешкає в Чернігові. Дізнавшись ім’я знайомого та його місце перебування, патрульні вирушили до нього.
Про це повідомляють у патрульній поліції Чернігівської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неповнолітньому дебоширу з Прилук загрожує обмеження волі
Хлопців знайшли в одному з автокооперативів, там був і їхній 52-річний знайомий чоловік. Громадянин підтвердив, що дав дітям прихисток, а прийшли вони до нього, бо не хотіли лишатися у реабілітаційному центрі.
Патрульні доставили підлітків до центру та передали їх слідчо-оперативній групі та співробітнику ювенальної поліції.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv