У Чернігові неповнолітній намагався вкрасти автівку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-16_19-03-36-e1713332432154-780x470.jpg)
Учора, 16 квітня, близько 17-ї години на лінію «102» надійшло повідомлення про викрадення транспортного засобу Volkswagen Passat. За словами 68-річного заявника, двоє невідомих чоловіків під приводом купівлі авто забажали оглянути його більш ретельно. Нічого не підозрюючи, власник дав «покупцям» ключі. Невідомі сіли в автомобіль і поїхали. Коли за годину легковик не повернули, чоловік захвилювався та звернувся до поліції.
Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівка перерахувала 175 тисяч гривень за посилку від «друга з соцмереж»
Орієнтування про розшук Volkswagen отримали всі екіпажі патрульної поліції. Вже за короткий час транспортний засіб виявили на вулиці 2-й кілометр. Поряд із ним перебував, як з’ясувалося згодом, неповнолітній хлопець. Його заявник упізнав як одного з тих, хто приходив купувати автомобіль.
На місце викликали слідчо-оперативну групу. Поліція з’ясовує всі обставини.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv