У Чернігові неповнолітній у стані спʼяніння скоїв ДТП

Учора, близько опівночі, патрульні отримали виклик про ДТП на вулицю Незалежності. Очевидці повідомили, що керманич позашляховика скоїв автопригоду та намагається поїхати з місця події.
Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області.
Негайно прибувши за вказаною адресою, патрульні зʼясували, що 17-річний громадянин, керуючи автомобілем Subaru Forester, не дотримався безпечної бічної дистанції, внаслідок чого скоїв наїзд на припаркований автомобіль Opel Astra.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хмільні вихідні: патрульні затримали 25 нетверезих водіїв
Поліцейські сповістили про подію співробітників ювенальної поліції та батьків неповнолітнього, які згодом прибули на місце.
Під час спілкування з хлопцем поліцейські помітили у нього явні зовнішні ознаки алкогольного спʼяніння. Громадянин погодився пройти тест на визначення стану спʼяніння на місці за допомогою приладу Драгер. Результат — 2,04 проміле.
Інспектори склали на юнака адмінматеріали та відсторонили від керування. Автомобіль евакуювали на спецмайданчик.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv