Кримінал
У Чернігові під колеса потрапила 17-річна дівчина
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/thumb_777638_news_m1-e1516011521756.jpeg)
Дорожньо-транспортна пригода трапилася в Чернігові по проспекту Миру (біля будинку № 77). Водій автомобіля марки «Chery Amulet» збив 17-річну чернігівку, яка перетинала проїжджу частину поза межами пішохідного переходу.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
У результаті ДТП дівчина отримала тілесні ушкодження (забій грудної клітки, забій лівої гомілки і лівої стопи) та каретою швидкої медичної допомоги доставлена до Чернігівської міської лікарні № 2.
Після надання медичної допомоги відпущена додому.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.