У селі на Чернігівщині хлопці не поділили дівчину, дійшло до різанини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/196350_9001-e1490862739549.png)
У кафе, що в селі Шабалинів Коропського району, відпочивали дві компанії – місцева та з райцентру. Усе було тихо й мирно, допоки 29-річний житель села не побачив у сусідній компанії свою колишню дівчину. Вона веселилась уже з іншим, 31-річним чоловіком.
Між чоловіками виникла суперечка, після якої молодший хлопець потрапив у лікарню з ножовим пораненням черевної порожнини та лівого стегна.
Старший чоловік постраждав суттєво менше, хоча теж звернувся до поліції із заявою про тілесні ушкодження.
До речі, обидва забіяки нині перебувають у лікарні. Натомість поліція з’ясовує всі обставини в цій справі. Вже відкрите кримінальне провадження за ст. 121 Кримінального кодексу України, що передбачає від 5 до 8 років ув’язнення за навмисне тяжке тілесне ушкодження.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.
Дааа