В окрузі на Чернігівщині зафіксували масове скуповування голосів

222

У 209-му виборчому окрузі Чернігівщини зафіксовано масове скуповування голосів на користь одного з кандидатів. Станом на 11-ту годину ранку в Ніжині, Ічнянському, Носівському та інших районах округу затримано 34 виборців, які продавали свій голос. У середньому вартість одного голосу оцінювалася в 500 гривень. Як розповів один зі спійманих на гарячому виборців, гроші за голос пропонували від кандидата Анатолія Гунька.

Про це повідомляє сайт https://www.uezd.com.ua.

Правоохоронні органи вже фіксують правопорушення та відкривають кримінальні провадження стосовно тих, хто скуповує і продає свій голос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція перешкоджає проведенню екзит-полу в окрузі на Чернігівщині

Нагадаємо, що в Україні вже засуджено до 5 років позбавлення волі мешканку Одеської області, яка організувала підкуп виборців на користь кандидата від певної політичної сили. Вона шукала місцевих жителів, які перебували у скрутному матеріальному становищі, і пропонувала 600 гривень за голос: 200 грн – до голосування, 400 – після.

За вчинення підкупу виборців жінка була засуджена до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

УВАГА: відповідно до правових норм ст. 160 Кримінального кодексу України, отримання виборцем коштів за голосування за певного кандидата в народні депутати тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді штрафу від 1700 до 5100 гривень, або виправних робіт на строк до 2-х років, або обмеження волі на той самий строк.

Чи варті два роки життя у в’язниці 500 гривень? Вирішувати вам!

111 333 444

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register