Культура
Чернігівський ансамбль розважав депутатів Верховної Ради (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/16176342_575657792642095_1769358877_n-e1485016613494.jpg)
Ансамбль хлопчиків-бандуристів «Соколики» Чернігівської музичної школи №1 імені Вільконського виступив у парламенті.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Сергій Березенко.
Як відомо, нещодавно у Чернігівській музичній школі відкрито єдиний в Україні клас бандурного мистецтва, який користується популярністю: конкурс – 3 дитини на місце.
Виховання підростаючого покоління справніми патріотами своєї держави це не розваги!!! Зразковий ансамбль бандуристів «Соколики» Чернігівської музичної школи №1 ім.С.Вільконського лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами. За кожним концертним виступом, кожною перемогою в конкурсі — велика і кропітка робота всіх учасників колективу: учнів, викладачів, батьків, адміністрації школи.
20 січня 2017 року колектив здійснив творчу поїздку до Верховної Ради Україи і привітав парламентарів зі святом єдності українського народу Днем Соборності України.