Чернігівським школярам показали «кухню» філармонійного центру (Фото)

  • Чернігівським школярам показали «кухню» філармонійного центру (Фото)
  • Чернігівським школярам показали «кухню» філармонійного центру (Фото)
  • Чернігівським школярам показали «кухню» філармонійного центру (Фото)

Сьогодні в гостях у Чернігівського обласного філармонійного центру побували чернігівські школярі. Все, як має бути під час карантину: дистанціювання, засоби індивідуального захисту. Ознайомив дітлахів із тим, як працює філармонійний центр, де проходять репетиції колективів, художній керівник і головний диригент Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського Іван Богданов. Загальне знайомство – й одразу до справи: в репетиційній залі камерного хору пан Іван разом зі школярами із простих речень буквально за кілька хвилин створювали невеличкі хорові композиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солістку групи GO-A Катерину Павленко не дочекалася чернігівська філармонія

Побували вихованці школи й у затишному дворику філармонійного центру, де проходять джазові концерти, і на великій сцені. Дітям було цікаво все – від того, як працює сценічне обладнання, до особливостей роботи артистів.

«Це наша своєрідна дитяча акція до Дня захисту дітей, що відзначався вчора, – пояснює Іван Богданов. – Можна сказати, що ми йдемо європейським шляхом, адже в європейських мистецьких закладах заведено робити спеціальні «відкриті дні» для дітей».

Серед планів – запросити школярів на репетиції концертного хору хлопчиків Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського. «Відома європейська практика, коли під час репетиції з оркестром чи хором диригент пояснює юним гостям, що відбувається на сцені, – розповідає Іван Богданов. – Потім, коли вони приходять на концерт, вони розуміють більше. Академічна музика – річ непроста, і треба вміти її слухати. Тоді отримуватимеш задоволення!»

Пресцентр обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register