Культура

Джаз-бенд «BISSQUIT» та Ольга Перепелиця виступом у філармонійному дворику прощалися з літом (Фото)

Виступи джаз-бенду «BissQuit» завжди наповнені яскравими фарбами і позитивними емоціями. Своєю багатогранністю артисти здобулиприхильність і любов  серед справжніх поціновувачів цього виду музичного мистецтва. 29 серпня в рамках власного творчого проєкту «Jazz-куліса» колектив представив вже п’ятнадцяту музичну програму.

У затишному дворику філармонійного центру»BissQuit» влаштував своєрідне прощання з літом. Музиканти – Дмитро Теребун (бас-гітара), Нікіта Гірня (саксофони, кларнет), Володимир Балаба (флюгельгорн/труба), Артем Рей (ударні), Сергій Галамага (гітара), Олександр Воробйов (клавішні) таспеціальнагостя музичного вечора вже добре відома чернігівцям вокалістка Ольга Перепелиця — подарували слухачам майже дві години якісної романтичної музики.

Публіка емоційно реагувала на виконавську майстерність артистів, не скупилася на оплески і вимагала виступу на «біс!». Для неї прозвучали як популярні джазові мелодії, так і авторські — Ольги Перепелиці і Володимира Балаби. До речі, як розповів керівник проєкту «Jazz-куліса», кандидат мистецтвознавства Дмитро Теребун, саме твори Володимира Балаби джаз-бенд вирішив в цей день апробувати на публіці, перед тим як вони будуть включені до платівки гурту, над якоюмузиканти саме зараз працюють.

Останній літній концерт в затишному дворику філармонійного центру забезпечували: Артем Сиворакша (сценічне рішення), Олександр Єрмаков (світло), Сергій Сорокінм (звук) та ведучий Дмитро Обєдніков.

Перед початком концерту його учасники та слухачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави в російсько-українській війні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-центр обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Ще статті по темі

Back to top button