«PLANETA DANCE FEST»: танці з ранку і до вечора (Фото)

 • «PLANETA DANCE FEST»: танці з ранку і до вечора (Фото)
 • «PLANETA DANCE FEST»: танці з ранку і до вечора (Фото)
 • «PLANETA DANCE FEST»: танці з ранку і до вечора (Фото)
 • «PLANETA DANCE FEST»: танці з ранку і до вечора (Фото)

У чернігівському обласному драматичному театрі 16 жовтня на кращій сцені міста проходить IV Всеукраїнський танцювальний фестиваль «PLANETA  DANCE  FEST». Більше 50 колективів, а це біля тисячі учасників,  презентували на розсуд суддів 150 номерів.

У конкурсній програмі представлені всі основні стилі хореографії: народний, естрадний, сучасний танок, фольк, стріт-денс.

З ранку і до самого вечора на сцені запалювали танцюристи з усіх куточків України, а також гості з Республіки Білорусь. Вік наймолодших учасників фесту  – 5 рочків, найстарших – 20 років.

Показати свій танцювальний талант цього дня могли не тільки досвідчені танцівники, а й початківців. Для них існує спеціальна номінація – «Дебют».

Жоден колектив-учасник фестивалю не залишиться без нагород, всі танцівники отримують звання «золотого», «срібного» або ж «бронзового» призера.

За цікаві постановки та краще виконання номерів, танцівники отримували додаткові грамоти – «Кращий номер фестивалю» та «За високий рівень виконавської майстерності».

Майстерність учасників фесту оцінювали  справжні майстри хореографії.

До складу журі увійшов Олександр Ушаков, до речі теж чернігівець, викладач у  “Myway Dance Academy”(м. Київ), учасник проекту «Танцюють всі 1-3». Олександр брав участь одному з найпопулярніших шоу країни – «Україна має талант». Чимало попрацював за кордоном – у Франції, Італії, Бельгії, Китаї , Іспанії та Болгарії.

Ілона Гвоздьова – старший викладач сучасної хореографії в університеті ім. Бориса Грінченка, дівчина стала фіналісткою проектів “Танцюють Всі”, “Танці з зірками”.

Володимир Білошкурський – Заслужений працівник культури України

Доцент кафедри хореографії Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова

Художній керівник Народного ансамблю народного танцю «ГОЛИЦЯ».

Світлана Шалапа – Старший викладач кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м.Київ).

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register