На Чернігівщині міжнародною літературно-мистецькою премією нагородили дев’ятьох відомих митців та діячів

2017_01_03_kulish-1

Днями Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Пантелеймона Куліша нагородили дев’ятьох відомих митців та діячів з Чернігівської області.

Про це ЧЕline повідомили у департаменті культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації.

Серед них письменники та поети: Леонід Горлач – відзначений за визначний внесок в українську літературу, Ольга Пилипчук – отримала нагороду за поетичну збірку «На гостину до Куліша», Людмила Шутько – стала лауреатом завдяки збірці оповідань для дітей «Чи є душа у дерева?». Посмертно за подвижницьку літературну діяльність нагороджені Василь Струтинський та Володимир Ільїн.

Також за пропаганду творчості Пантелеймона Куліша та Ганни Барвінок нагороду отримав директор музею імені П. Куліша Юрій Блоха з Борзнянщини.

За значну творчу, патріотичну та благодійну діяльність і популяризацію української пісні відзначено гурт «Смоляни» (Ольга Євченко, Микола Перець та Роман Кизюн).

Довідково. Міжнародна премія імені Пантелеймона Куліша заснована в 2011 році. Її мета – розвиток українського книговидання, підтримка українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів, які мешкають в Україні та за кордоном.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register