Культура

«Назад у кохання»: прем’єра до Дня закоханих

Культову трилогію «Назад у майбутнє» знають, мабуть, усі. Це пригодницька комедія про подорожі у часі Дока і його юного друга Марті. А який вигляд має музична подорож у часі, в якій Док і Марті шукають відповідь на одвічне питання: «Що ж таке кохання?»

Такою подорожжю стала присвячена Дню всіх закоханих концертна програма обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм «Назад у кохання» у постановці Оксани Кравчук, прем’єра якої відбулася 13 лютого 2019 року.

Про це повідомляють у прес-центрі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Док – великий вчений, але йому не вдалося з’ясувати в наш час, що ж воно таке — кохання. Він створює нову — особливу! – машину часу і разом з помічником рушає шукати відповідь у минуле: у древність, коли вірили в магію, в часи романтизму, в недавню минувшину, де панували рок-н-рол, а згодом диско… Заглядають вони і в майбутнє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівців запрошують на запальний вечір

У концертній програмі «Назад у кохання» задіяний великий колектив виконавців: заслужені артисти України Володимир Гришин і Сергій Сулімовський, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ольга Печко, Марина Маккей, Марина Коваленко, В’ячеслав Мацвійко, Світлана Примак, Катерина Іващенко, Яна Корольова, Анна та Дар’я Михневич, лауреат міжнародних конкурсів Театр танцю «Екватор» – Віктор Войников, Катерина Велика, Ольга Кузьменко і Марія Лагута. Ведучими програми — виконавцями ролей Дока і Марті – стали Дмитро Обєдніков і Макс Пузан. Причому в артистів на сцені немає «своїх» чи «не своїх» концертних номерів – є творча єдність у тому, щоб разом розповісти глядачеві історію пошуків формули кохання.

У програмі звучать українські і зарубіжні хіти (останні – в тому числі в авторському перекладі Оксани Кравчук). Хореографія постановки – неповторна, її створили Віктор Войников, Катерина Велика, Макс Пузан, Олександр Коваленко. Крім того, Віктор Войников попрацював над образом кожного артиста на сцені, аби кожен концертний номер став маленькою, але повноцінною історією.

«Наш глядач дуже різний, – каже режисер-постановник програми «Назад у кохання» Оксана Кравчук. – Тому ми постаралися зробити програму різноплановою, різностильовою. Тому кожен знайде в цій програмі щось для себе».

Побувавши в різних часових просторах, Док і Марті роблять для себе висновок. Який саме? 14 лютого 2019 року «Назад у кохання» – знову на сцені обласного філармонійного центру. Прийдіть – і про все дізнаєтесь. І можливо, зробите свій висновок про те, що таке формула кохання.

Ще статті по темі

Back to top button