Шевченківці вп’яте представили харківським глядачам «Ніч перед Різдвом» (Фото)

  • Шевченківці вп’яте представили харківським глядачам «Ніч перед Різдвом» (Фото)
  • Шевченківці вп’яте представили харківським глядачам «Ніч перед Різдвом» (Фото)
  • Шевченківці вп’яте представили харківським глядачам «Ніч перед Різдвом» (Фото)

Так склалося у цьогорічному січневому графіку гастролей Чернігівського облмуздрамтеатру, що зустрічати Старий Новий рік артистам довелося в дорозі. Тож святкові співанки Щедрого вечора вони виконували для харківських глядачів, а засівати випало в сумських шанувальників театру. Обидва гастрольні виступи запам’ятаються шевченківцям переповненими театральними залами, палкими почуттями захоплених глядачів, гарячим прийомом на початку вистави та бурхливими оваціями і вигуками «Браво!» після її завершення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячий театр пісні «Забава» підкорив серця французьких глядачів

І не дивно, адже чернігівці представляли славнозвісну гоголівську «Ніч перед Різдвом» на спеціальне запрошення харків’ян уже вп’яте, а деякі поміж сумських театралів зізнавалися, що вже втретє прийшли подивитися саме бакіровський варіант українських вечорниць у виконанні чернігівських артистів. Тож очікувані театральні зустрічі обернулися спільною радістю і для виконавців, і для глядачів: для акторів – радістю зустрічі з чуйними і вдячними поціновувачами їхнього таланту, а для глядачів – насолодою від зустрічі з високопрофесійною творчою роботою акторського ансамблю, можливістю знову поринути у фантастичний світ цієї вражаючої комедійної вистави, яка вже три роки поспіль завойовує симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами, а торік була відзначена гран-прі V Міжнародного фестивалю українського театру «Схід – Захід» у польському місті Кракові.

Суцільні аншлаги та вибухові емоції вражених глядачів супроводжували кожне представлення містично-феєричної «Ночі перед Різдвом» у натхненному виконанні чернігівських артистів. А визнання глядачів втілилося в запрошення на наступні гастрольні виступи Чернігівського театру.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register