Культура

«Сіверські клейноди» під час майстер-класу поділилися головним секретом (Фото)

19 жовтня 2018 року, в рамках семінару-практикуму для керівників вокально-хорових та інструментальних колективів області «Збереження та розвиток аматорського мистецтва Чернігівщини», Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру влаштував  майстер-клас для учасників цього зібрання.

Фактично, це була пересічна для артистів «Сіверських клейнодів» репетиція. І єдине, що робило її особливою, так це те, що цього разу за її перебігом  спостерігали колеги з інших колективів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Сіверські клейноди» на фольклорному фестивалі «Вістула-2018»

Художній керівник та головний диригент ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди», заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк поділився з керівниками вокально-хорових, фольклорних та інструментальних колективів Чернігово-Сіверщини головним секретом, що дозволяє Клейнодам вже протягом 16 років бути провідними не лише на рівні області, але й гідно представляти Україну на рівні кращих професійних фольклорних ансамблів Європи.

– У нас є гасло: «Бути «живим!». Цим ми керуємося самі, і цьому ж навчаємо наших юних вихованців дитячої мистецької студії, яка діє при «Сіверських клейнодах», — зазначив Сергій Миколайович.  Пан Сергій також висловив переконання, що саме на рівні виховної і тренерської роботи з дітьми закладається успіх і майбутні перемоги дорослих артистів. І чільне місце в цьому процесі належить здатності керівника не лише навчити майбутню «зірку» правильно рухатися чи співати, але й сформувати  її душевний настрій на перемогу, правильно психологічно мотивувати, вселити віру у власні сили і навчити працювати в партнерстві.

Семінар-практикум для керівників вокально-хорових та інструментальних колективів області на тему «Збереження та розвиток аматорського мистецтва Чернігівщини» проводився Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації спільно з Обласним центром народної творчості, Чернігівським обласним філармонійним центром фестивалів та концертних програм та Чернігівським музичним коледжем ім. Л.Ревуцького.

Джерело: прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Ще статті по темі

Back to top button