Стартував конкурс для гончарів-чарівників

29 років, Свято Купайла, організоване Сашком в рідному селі

Можливо, ви – справжній гончар-чарівник, який навчає діток цьому дивовижному ремеслу? І, може, разом ви мрієте створити свято, щоб відкрити казковий гончарний  світ землякам?! А, може, Ви зі своїми вихованцями плануєте вирушити у захопливу мандрівку рідними стежками у пошуках знань про такі красиві, проте забуті традиції, щоб, знайшовши, перенести цей скарб у майбуття?!

Про це повідомляє Національний Музей Революції Гідності.

Олександр Капінос відкривав молоді красу наших українських звичаїв, традицій. Якщо у Вашому серці також, як і в Сашка, палає вогник любові до нашого, рідного,  і струнами своєї душі Ви надихаєте  інших віднайти в собі такий вогник, запрошуємо взяти участь у конкурсі освітньо-культурних проектів!

Ми хочемо, щоб пам’ять про наших Героїв була живою, і їх справи та мрії продовжувалися в діях інших людей. Тому ми віримо, що Відзнака імені Олександра Капіноса допоможе комусь втілити хорошу справу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молодий піаніст із Чернігова отримав премію на престижному міжнародному конкурсі

Тож якщо Ви – активна людина із села чи невеликого містечка, і Вам близькою є тематика Відзнаки імені Олександра Капіноса – просимо до участі! Винагородою стане призовий фонд у сумі 15 тисяч гривень для втілення проекту-переможця, а також консультаційна підтримка фахівців.

До конкурсу запрошуємо подавати проекти, метою яких є зацікавлення та залучення дітей і молоді до дослідження, вивчення й збереження культурної спадщини українського народу – живих традицій, звичаїв, обрядів, народних танців, традиційного народного співу, гри на традиційних народних інструментах, фольклору, народних ремесел, а також підвищення обізнаності та залучення місцевих громад у цій сфері.

Ми запрошуємо Вас мріяти і ділитися своїми мріями з нами! З детальними умовами участі знайомтеся за посиланням

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register