Культура

У бібліотеці Короленка відбулася презентація поетичної збірки «Территория чувств» (Фото)

24 грудня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулась презентація поетичної збірки Світлани Камишної-Терещенко «Территория чувств», що є завершальною частиною літературного триптиха під загальною назвою «Райдуга життя». До триптиха ввійшли три книги: «Таємниці жіночої душі» проза українською, російською та англійською мовами; «Поезія душевних струн» друга книга україномовної поезії; «Территория чувств» третя книга поезії російською мовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У бібліотеці Короленка відбулася презентація поетичної збірки «Небо в долонях» Олени Коленченко

На початку презентації Олексій Дербечев виконав на саксофоні музичну композицію «Історія кохання».

Ведуча заходу Наталія Утиро запросила на сцену авторку, яка розповіла присутнім історію написання літературного триптиха. Привітати пані Світлану з випуском збірки прийшли друзі, колеги та шанувальники її творчості.

Про плідну творчу співпрацю з пані Світланою розповіла Лариса Забара, талановита чернігівська композиторка, викладачка музичної школи ім. С. Вільконського № 1, Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка. На вірші поетеси написано 12 пісень. Пані Лариса зарядила присутніх енергією та викликала позитивні емоції своїм музичним подарунком «Таємниці жіночої душі». Сергій Гончаренко і Катерина Іващенко також виконали пісні на вірші Світлани Камишної та музику Лариси Забари.

Колеги пані Світлани із громадської організації «SOROPTIMIST INTERNATIONAL» привітали авторку презентації чудовими квітами та прочитали вірші поетеси: «Есть цвета у радуги», «Наука успеха», «Беден тот, кто любовь не познал», «Я знаю точно: всі ми не святі», «Фешен-вечер».

Атмосфера літературного вечора була неперевершена, позитивні емоції набирали обертів з кожним віршем. Вже за традицією Світлана Камишна-Терещенко запросила на презентацію майстриню Валентину Смульську, яка представила вироби ручної роботи з лози, чудово прикрасила зал чарівними орхідеями.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button