У «Чернігові стародавньому» експонується виставка «Подарунок на пам’ять»

2021-06-28_141339

У Колегіумі на Валу розпочала роботу виставка «Подарунок на пам’ять». В експозиції представлено близько шістдесяти мистецьких творів, подарованих Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині діє унікальна виставка ляльок минулих років (Фото)

Серед них картини, ікони, фрагменти дерев’яного різьблення, вироби з глини. В експозиції також представлені й експонати, передані колекціонерами та поціновувачами старовини з Чернігова та області.

Зокрема, на виставці презентуються: вишита ікона майстрині Агнеси Ляшенко «Богордиця Рудненська» (1997 р.); картина художника Юрія Сидорова «Соборна площа у Чернігова», кілька етюдів видатного майстра архітектурного пейзажу Юрія Химича, гравюра Анатолія Мантули «Мадонна з немовлям», картина чернігівського художника Володимира Наталушка «П’ятницька церква у Чернігові» (2012 р.).

В експозиції представлені також і цінні фрагменти дерев’яного різьблення, зокрема, надвіконний сандрик з оздоблення чернігівського будинку кін. ХІХ – поч. ХХ ст., вул. Святомиколаївська, 7. Його передав Станіслав  Іващенко – керівник проєкту «Дерев’яне мереживо Чернігова».

Сергій Черняков

«Чернігів стародавній»

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register