У Новгороді-Сіверському пройшов фестиваль “Дивись українське”

30713932_824880807695543_4600221006957641728_n[1]

У Новгороді-Сіверському в районному будинку культури відбулось відкриття фестивалю національних фільмів “Дивись українське”.

Розпочався він з Державного Гімну України. В офіційному відкритті взяли участь міський голова Олег Бондаренко, заступник голови РДА Неля Чугаєва, голова ГО “Учасники АТО Новгород-Сіверщини” Іван Мельник, голова Чернігівської регіональної творчої спілки кінематографістів та пов’язаних з кіномистецтвом митців “Чернігівська творча майстерня” Вадим Антошин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині збереглася старовинна церква, в якій знімали перший фільм жахів

Під час урочистостей міський голова та заступник голови РДА вручили квіти матерям, сини яких загинули в АТО. Віра Бондаренко, яка втратила свого сина Валерія Бондаренка на початку антитерористичної операції на Сході країни у 2014 році, подякувала організаторам даного фестивалю та представникам влади за те, що родини загиблих не забувають, запрошують на патріотичні заходи.

Хвилиною мовчання згадали сьогодні і тих захисників, хто поклав своє життя, борючись за незалежність України.

Показ фільмів тривав два дні – 12, 13 квітня. За цей час глядачі мають можливість переглянути 4 фільми – “Кіборги”, “Червоний”, “Іван Сила” та “Нескорені духом”.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register