Більше 300 роботодавців Чернігівщини отримають фінансову допомогу

image-12-720x370

Державна служба зайнятості надасть 301 роботодавцю Чернігівщини одноразову матеріальну допомогу. Це дозволить забезпечити виплати для 5035 найманих працівників. Підставою для виплати коштів є вимушене скорочення або можливе скорочення в грудні 2020 року та січні 2021 року тривалості робочого часу працівників, зокрема через простій в роботі.

— Ця допомога надається лише юридичним особам (роботодавцям), які використовують працю найманих працівників та основний вид економічної діяльності яких не входить до Переліку видів економічної діяльності, до яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб’єктів госпорювання, — зазначила начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два нових сучасних автомобілі «швидкої» отримують міські лікарні №1 та №2 у Чернігові (Фото)

Допомога виплачується за заявами, отриманими Чернігівським міським та філіями обласного центру зайнятості від роботодавців до 21 грудня 2020 року включно. Документи, надані після цієї дати, не розглядаються. Розмір допомоги визначається пропорційно робочому часу працівника, який скорочено або заплановано скоротити, у тому числі через простій, та не може перевищувати 8 тисяч гривень на одного працівника.

На Чернігівщині найбільше заяв надійшло від юридичних осіб, які працюють у галузях торгівлі, від промислових та сільськогосподарських підприємств. На фінансування одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання витратять близько 24,5 мільйона гривень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register