Через брак Інтернету функціонування системи “ProZorro” може бути зірвано,- Андрій Довбенко

Довбенко

Перший досвід впровадження системи «ProZorro» підтвердив присутність критичних ризиків. Тому держава мусить негайно забезпечити інтернет-покриттям віддалені міста і села задля гарантованого функціонування системи.

Так зауважив відомий юрист Андрій Довбенко.

Він вважає, що брак інтернет-зв’язку у деяких територіальних громадах є суттєвою перешкодою щодо стабільного функціонування системи «ProZorro».

– КМУ, – вважає Андрій Довбенко, – мусить негайно доручити головам обласних адміністрацій надати технічну й методичну допомогу у впровадженні Інтернету у всіх населених пунктах області. В іншому випадку низка населених пунктів випадуть із системи закупівель «ProZorro». Особливо критично це з огляду на підготовку до опалювального сезону. Адже є ризик зриву тендерів із закупівлі вугілля для шкіл, дитсадків і лікарень,- зауважив Андрій Довбенко.

Довідково:

З 1 серпня усі публічні закупівлі в Україні, починаючи з 200 тисяч гривень за товари і 1,5 млн за послуги здійснюються через систему «ProZorro». Доручення до неї органів місцевого самоврядування дозволить створити у країні суцільну систему обігу державних і муніципальних фінансів. Фактично через «ProZorro» мають проводитися усі кошти, спрямовані на публічні закупівлі, отримані від платників податків.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register