Економіка
Чернігівщина мало продає і багато купує
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/78c0f5cae029cce5e4f7634dca72d4ee_XL-e1476802455242.jpg)
На 9 % більше, порівняно з минулим роком, зросла кількість оформлень товарів на кордоні.
Протягом 9 місяців поточного року Чернігівською митницею оформлено 40,5 тисячі митних декларацій, із них понад 11,5 тисячі – в режимі експорту, 17,5 – в режимі імпорту, решта – транзит.
Переважно імпортували мінеральні добрива, тютюн, сигарети з фільтром, ацетатний джгут для виробництва ацетатних фільтрів, фільтропалички. Вивозили у режимі експорту – шпалери, сигарети з фільтром, заготовки верхньої частини взуття, молоко згущене, пиломатеріали та багатожильний провід.