Де в Україні заробляють найбільше

934c04e-clipboard01

Найвищі зарплати в Україні в 2017 році були в Києві, з огляду на міграційні процеси значно підвищилася середня зарплата в Закарпатській області, повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

“Найвища зарплата – в Києві (середня 11 тис. 643 грн), потім йдуть Київська область, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська – в середньому 7 тис. 400 грн. Але за минулий рік Закарпатська область йде після Одеської, Миколаївської – із середньою зарплатою 6 тис. 700 грн”, – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маєш гроші – декларуй: стартувала кампанія

Ярошенко пояснив, що Закарпатська область межує з Євросоюзом, “є великі міграційні процеси і відтік робочої сили”. “І рівень зарплати в Закарпатській області почав зростати через бажання роботодавців утримати кваліфікованих співробітників”, – зазначив він.

Керівник служби наголосив, що великою проблемою трудової міграції є низький рівень зарплати у багатьох сферах.

“На сьогодні найнижча зарплата у медсестер, лікарів, вихователів – це близько 3 тис. 700 грн за даними Держстату”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заборгованість по зарплатах перед медиками – ганебне явище

Ярошенко констатував, що є проблеми у банківській і податковій сферах, точиться війна на сході країни, “але багато підприємців розуміють, що кваліфікованому працівнику потрібно платити гідну зарплату”.

“Тому що є безвіз, люди виїжджатимуть і шукатимуть гідну зарплату за кордоном. Ми почали кампанію “живи і працюй в Україні”. Ми звертаємося до молодих людей: якщо ти хочеш гідну роботу, у тебе має бути відповідна кваліфікація”, – зазначив він

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password