Календар матчів “Десни” у сезоні 2016-2017

578f4b355dac213820595_1769290759984838_1398720124_n[1]

1-й Тур

24.07.2016   Арсенал-Київ        –       Суми

24.07.2016   Полтава –       Інгулець

24.07.2016   Оболонь-Бровар  –       Гірник-Спорт

24.07.2016   Іллічівець       –       Скала

24.07.2016   Миколаїв       –       Десна

24.07.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Авангард

24.07.2016   Черкаський Дніпро      –       Колос

24.07.2016   Геліос     –       Тернопіль

24.07.2016   Буковина       –       Верес

2-й Тур

30.07.2016   Арсенал-Київ        –       Полтава

30.07.2016   Тернопіль      –       Буковина

30.07.2016   Колос     –       Геліос

30.07.2016   Авангард       –       Черкаський Дніпро

30.07.2016   Десна     –       Нафтовик-Укрнафта

30.07.2016   Скала     –       Миколаїв

30.07.2016   Гірник-Спорт        –       Іллічівець

30.07.2016   Інгулець         –       Оболонь-Бровар

30.07.2016   Суми       –       Верес

3-й Тур

05.08.2016   Полтава –       Суми

05.08.2016   Оболонь-Бровар  –       Арсенал-Київ

05.08.2016   Іллічівець       –       Інгулець

05.08.2016   Миколаїв       –       Гірник-Спорт

05.08.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Скала

05.08.2016   Черкаський Дніпро      –       Десна

05.08.2016   Геліос     –       Авангард

05.08.2016   Буковина       –       Колос

05.08.2016   Верес      –       Тернопіль

4-й Тур

14.08.2016   Арсенал-Київ        –       Іллічівець

14.08.2016   Полтава –       Оболонь-Бровар

14.08.2016   Колос     –       Верес

14.08.2016   Авангард       –       Буковина

14.08.2016   Десна     –       Геліос

14.08.2016   Скала     –       Черкаський Дніпро

14.08.2016   Гірник-Спорт        –       Нафтовик-Укрнафта

14.08.2016   Інгулець         –       Миколаїв

14.08.2016   Суми       –       Тернопіль

5-й Тур

19.08.2016   Оболонь-Бровар  –       Суми

19.08.2016   Іллічівець       –       Полтава

19.08.2016   Миколаїв       –       Арсенал-Київ

19.08.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Інгулець

19.08.2016   Черкаський Дніпро      –       Гірник-Спорт

19.08.2016   Геліос     –       Скала

19.08.2016   Буковина       –       Десна

19.08.2016   Верес      –       Авангард

19.08.2016   Тернопіль      –       Колос

6-й Тур

26.08.2016   Арсенал-Київ        –       Нафтовик-Укрнафта

26.08.2016   Полтава –       Миколаїв

26.08.2016   Оболонь-Бровар  –       Іллічівець

26.08.2016   Авангард       –       Тернопіль

26.08.2016   Десна     –       Верес

26.08.2016   Скала     –       Буковина

26.08.2016   Гірник-Спорт        –       Геліос

26.08.2016   Інгулець         –       Черкаський Дніпро

26.08.2016   Суми       –       Колос

7-й Тур

03.09.2016   Іллічівець       –       Суми

03.09.2016   Миколаїв       –       Оболонь-Бровар

03.09.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Полтава

03.09.2016   Черкаський Дніпро      –       Арсенал-Київ

03.09.2016   Геліос     –       Інгулець

03.09.2016   Буковина       –       Гірник-Спорт

03.09.2016   Верес      –       Скала

03.09.2016   Тернопіль      –       Десна

03.09.2016   Колос     –       Авангард

8-й Тур

08.09.2016   Арсенал-Київ        –       Геліос

08.09.2016   Полтава –       Черкаський Дніпро

08.09.2016   Оболонь-Бровар  –       Нафтовик-Укрнафта

08.09.2016   Іллічівець       –       Миколаїв

08.09.2016   Десна     –       Колос

08.09.2016   Скала     –       Тернопіль

08.09.2016   Гірник-Спорт        –       Верес

08.09.2016   Інгулець         –       Буковина

08.09.2016   Суми       –       Авангард

9-й Тур

13.09.2016   Миколаїв       –       Суми

13.09.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Іллічівець

13.09.2016   Черкаський Дніпро      –       Оболонь-Бровар

13.09.2016   Геліос     –       Полтава

13.09.2016   Буковина       –       Арсенал-Київ

13.09.2016   Верес      –       Інгулець

13.09.2016   Тернопіль      –       Гірник-Спорт

13.09.2016   Колос     –       Скала

13.09.2016   Авангард       –       Десна

10-й Тур

18.09.2016   Арсенал-Київ        –       Верес

18.09.2016   Полтава –       Буковина

18.09.2016   Оболонь-Бровар  –       Геліос

18.09.2016   Іллічівець       –       Черкаський Дніпро

18.09.2016   Миколаїв       –       Нафтовик-Укрнафта

18.09.2016   Скала     –       Авангард

18.09.2016   Гірник-Спорт        –       Колос

18.09.2016   Інгулець         –       Тернопіль

18.09.2016   Суми       –       Десна

11-й Тур

25.09.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Суми

25.09.2016   Черкаський Дніпро      –       Миколаїв

25.09.2016   Геліос     –       Іллічівець

25.09.2016   Буковина       –       Оболонь-Бровар

25.09.2016   Верес      –       Полтава

25.09.2016   Тернопіль      –       Арсенал-Київ

25.09.2016   Колос     –       Інгулець

25.09.2016   Авангард       –       Гірник-Спорт

25.09.2016   Десна     –       Скала

12-й Тур

01.10.2016   Арсенал-Київ        –       Колос

01.10.2016   Полтава –       Тернопіль

01.10.2016   Оболонь-Бровар  –       Верес

01.10.2016   Іллічівець       –       Буковина

01.10.2016   Миколаїв       –       Геліос

01.10.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Черкаський Дніпро

01.10.2016   Гірник-Спорт        –       Десна

01.10.2016   Інгулець         –       Авангард

01.10.2016   Суми       –       Скала

13-й Тур

08.10.2016   Черкаський Дніпро      –       Суми

08.10.2016   Геліос     –       Нафтовик-Укрнафта

08.10.2016   Буковина       –       Миколаїв

08.10.2016   Верес      –       Іллічівець

08.10.2016   Тернопіль      –       Оболонь-Бровар

08.10.2016   Колос     –       Полтава

08.10.2016   Авангард       –       Арсенал-Київ

08.10.2016   Десна     –       Інгулець

08.10.2016   Скала     –       Гірник-Спорт

14-й Тур

15.10.2016   Арсенал-Київ        –       Десна

15.10.2016   Полтава –       Авангард

15.10.2016   Оболонь-Бровар  –       Колос

15.10.2016   Іллічівець       –       Тернопіль

15.10.2016   Миколаїв       –       Верес

15.10.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Буковина

15.10.2016   Черкаський Дніпро      –       Геліос

15.10.2016   Інгулець         –       Скала

15.10.2016   Суми       –       Гірник-Спорт

15-й Тур

22.10.2016   Геліос     –       Суми

22.10.2016   Буковина       –       Черкаський Дніпро

22.10.2016   Верес      –       Нафтовик-Укрнафта

22.10.2016   Тернопіль      –       Миколаїв

22.10.2016   Колос     –       Іллічівець

22.10.2016   Авангард       –       Оболонь-Бровар

22.10.2016   Десна     –       Полтава

22.10.2016   Скала     –       Арсенал-Київ

22.10.2016   Гірник-Спорт        –       Інгулець

16-й Тур

29.10.2016   Арсенал-Київ        –       Гірник-Спорт

29.10.2016   Полтава –       Скала

29.10.2016   Оболонь-Бровар  –       Десна

29.10.2016   Іллічівець       –       Авангард

29.10.2016   Миколаїв       –       Колос

29.10.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Тернопіль

29.10.2016   Черкаський Дніпро      –       Верес

29.10.2016   Геліос     –       Буковина

29.10.2016   Суми       –       Інгулець

17-й Тур

05.11.2016   Буковина       –       Суми

05.11.2016   Верес      –       Геліос

05.11.2016   Тернопіль      –       Черкаський Дніпро

05.11.2016   Колос     –       Нафтовик-Укрнафта

05.11.2016   Авангард       –       Миколаїв

05.11.2016   Десна     –       Іллічівець

05.11.2016   Скала     –       Оболонь-Бровар

05.11.2016   Гірник-Спорт        –       Полтава

05.11.2016   Інгулець         –       Арсенал-Київ

18-й Тур

09.11.2016   Верес      –       Буковина

09.11.2016   Тернопіль      –       Геліос

09.11.2016   Колос     –       Черкаський Дніпро

09.11.2016   Авангард       –       Нафтовик-Укрнафта

09.11.2016   Десна     –       Миколаїв

09.11.2016   Скала     –       Іллічівець

09.11.2016   Гірник-Спорт        –       Оболонь-Бровар

09.11.2016   Інгулець         –       Полтава

09.11.2016   Суми       –       Арсенал-Київ

19-й Тур

13.11.2016   Полтава –       Арсенал-Київ

13.11.2016   Оболонь-Бровар  –       Інгулець

13.11.2016   Іллічівець       –       Гірник-Спорт

13.11.2016   Миколаїв       –       Скала

13.11.2016   Нафтовик-Укрнафта   –       Десна

13.11.2016   Черкаський Дніпро      –       Авангард

13.11.2016   Геліос     –       Колос

13.11.2016   Буковина       –       Тернопіль

13.11.2016   Верес      –       Суми

20-й Тур

19.11.2016   Арсенал-Київ        –       Оболонь-Бровар

19.11.2016   Тернопіль      –       Верес

19.11.2016   Колос     –       Буковина

19.11.2016   Авангард       –       Геліос

19.11.2016   Десна     –       Черкаський Дніпро

19.11.2016   Скала     –       Нафтовик-Укрнафта

19.11.2016   Гірник-Спорт        –       Миколаїв

19.11.2016   Інгулець         –       Іллічівець

19.11.2016   Суми       –       Полтава

21-й Тур

18.03.2017   Оболонь-Бровар  –       Полтава

18.03.2017   Іллічівець       –       Арсенал-Київ

18.03.2017   Миколаїв       –       Інгулець

18.03.2017   Нафтовик-Укрнафта   –       Гірник-Спорт

18.03.2017   Черкаський Дніпро      –       Скала

18.03.2017   Геліос     –       Десна

18.03.2017   Буковина       –       Авангард

18.03.2017   Верес      –       Колос

18.03.2017   Тернопіль      –       Суми

22-й Тур

25.03.2017   Арсенал-Київ        –       Миколаїв

25.03.2017   Полтава –       Іллічівець

25.03.2017   Колос     –       Тернопіль

25.03.2017   Авангард       –       Верес

25.03.2017   Десна     –       Буковина

25.03.2017   Скала     –       Геліос

25.03.2017   Гірник-Спорт        –       Черкаський Дніпро

25.03.2017   Інгулець         –       Нафтовик-Укрнафта

25.03.2017   Суми       –       Оболонь-Бровар

23-й Тур

01.04.2017   Іллічівець       –       Оболонь-Бровар

01.04.2017   Миколаїв       –       Полтава

01.04.2017   Нафтовик-Укрнафта   –       Арсенал-Київ

01.04.2017   Черкаський Дніпро      –       Інгулець

01.04.2017   Геліос     –       Гірник-Спорт

01.04.2017   Буковина       –       Скала

01.04.2017   Верес      –       Десна

01.04.2017   Тернопіль      –       Авангард

01.04.2017   Колос     –       Суми

24-й Тур

08.04.2017   Арсенал-Київ        –       Черкаський Дніпро

08.04.2017   Полтава –       Нафтовик-Укрнафта

08.04.2017   Оболонь-Бровар  –       Миколаїв

08.04.2017   Авангард       –       Колос

08.04.2017   Десна     –       Тернопіль

08.04.2017   Скала     –       Верес

08.04.2017   Гірник-Спорт        –       Буковина

08.04.2017   Інгулець         –       Геліос

08.04.2017   Суми       –       Іллічівець

25-й Тур

14.04.2017   Миколаїв       –       Іллічівець

14.04.2017   Нафтовик-Укрнафта   –       Оболонь-Бровар

14.04.2017   Черкаський Дніпро      –       Полтава

14.04.2017   Геліос     –       Арсенал-Київ

14.04.2017   Буковина       –       Інгулець

14.04.2017   Верес      –       Гірник-Спорт

14.04.2017   Тернопіль      –       Скала

14.04.2017   Колос     –       Десна

14.04.2017   Авангард       –       Суми

26-й Тур

22.04.2017   Арсенал-Київ        –       Буковина

22.04.2017   Полтава –       Геліос

22.04.2017   Оболонь-Бровар  –       Черкаський Дніпро

22.04.2017   Іллічівець       –       Нафтовик-Укрнафта

22.04.2017   Десна     –       Авангард

22.04.2017   Скала     –       Колос

22.04.2017   Гірник-Спорт        –       Тернопіль

22.04.2017   Інгулець         –       Верес

22.04.2017   Суми       –       Миколаїв

27-й Тур

29.04.2017   Нафтовик-Укрнафта   –       Миколаїв

29.04.2017   Черкаський Дніпро      –       Іллічівець

29.04.2017   Геліос     –       Оболонь-Бровар

29.04.2017   Буковина       –       Полтава

29.04.2017   Верес      –       Арсенал-Київ

29.04.2017   Тернопіль      –       Інгулець

29.04.2017   Колос     –       Гірник-Спорт

29.04.2017   Авангард       –       Скала

29.04.2017   Десна     –       Суми

28-й Тур

03.05.2017   Арсенал-Київ        –       Тернопіль

03.05.2017   Полтава –       Верес

03.05.2017   Оболонь-Бровар  –       Буковина

03.05.2017   Іллічівець       –       Геліос

03.05.2017   Миколаїв       –       Черкаський Дніпро

03.05.2017   Скала     –       Десна

03.05.2017   Гірник-Спорт        –       Авангард

03.05.2017   Інгулець         –       Колос

03.05.2017   Суми       –       Нафтовик-Укрнафта

29-й Тур

08.05.2017   Черкаський Дніпро      –       Нафтовик-Укрнафта

08.05.2017   Геліос     –       Миколаїв

08.05.2017   Буковина       –       Іллічівець

08.05.2017   Верес      –       Оболонь-Бровар

08.05.2017   Тернопіль      –       Полтава

08.05.2017   Колос     –       Арсенал-Київ

08.05.2017   Авангард       –       Інгулець

08.05.2017   Десна     –       Гірник-Спорт

08.05.2017   Скала     –       Суми

30-й Тур

13.05.2017   Арсенал-Київ        –       Авангард

13.05.2017   Полтава –       Колос

13.05.2017   Оболонь-Бровар  –       Тернопіль

13.05.2017   Іллічівець       –       Верес

13.05.2017   Миколаїв       –       Буковина

13.05.2017   Нафтовик-Укрнафта   –       Геліос

13.05.2017   Гірник-Спорт        –       Скала

13.05.2017   Інгулець         –       Десна

13.05.2017   Суми       –       Черкаський Дніпро

31-й Тур

17.05.2017   Геліос     –       Черкаський Дніпро

17.05.2017   Буковина       –       Нафтовик-Укрнафта

17.05.2017   Верес      –       Миколаїв

17.05.2017   Тернопіль      –       Іллічівець

17.05.2017   Колос     –       Оболонь-Бровар

17.05.2017   Авангард       –       Полтава

17.05.2017   Десна     –       Арсенал-Київ

17.05.2017   Скала     –       Інгулець

17.05.2017     Гірник-Спорт – Суми

32-й Тур

Дата     Команди        Рахунок

21.05.2017   Арсенал-Київ        –       Скала

21.05.2017   Полтава –       Десна

21.05.2017   Оболонь-Бровар  –       Авангард

21.05.2017   Іллічівець       –       Колос

21.05.2017   Миколаїв       –       Тернопіль

21.05.2017   Нафтовик-Укрнафта   –       Верес

21.05.2017   Черкаський Дніпро      –       Буковина

21.05.2017   Інгулець         –       Гірник-Спорт

21.05.2017   Суми       –       Геліос

33-й Тур

Дата     Команди        Рахунок

27.05.2017   Буковина       –       Геліос

27.05.2017   Верес      –       Черкаський Дніпро

27.05.2017   Тернопіль      –       Нафтовик-Укрнафта

27.05.2017   Колос     –       Миколаїв

27.05.2017   Авангард       –       Іллічівець

27.05.2017   Десна     –       Оболонь-Бровар

27.05.2017   Скала     –       Полтава

27.05.2017   Гірник-Спорт        –       Арсенал-Київ

27.05.2017   Інгулець         –       Суми

34-й Тур

Дата     Команди        Рахунок

02.06.2017   Арсенал-Київ        –       Інгулець

02.06.2017   Полтава –       Гірник-Спорт

02.06.2017   Оболонь-Бровар  –       Скала

02.06.2017   Іллічівець       –       Десна

02.06.2017   Миколаїв       –       Авангард

02.06.2017   Нафтовик-Укрнафта   –       Колос

02.06.2017   Черкаський Дніпро      –       Тернопіль

02.06.2017   Геліос     –       Верес

02.06.2017   Суми       –       Буковина

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register