Кияни потрапили у халепу у чернігівському лісі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/96f30a1045019aa515a5a5dc449ef767-e1502361580750.jpg)
Столична родина виїхала у середу на Козелеччину за грибами, та самостійно вибратися не змогла.
Про це ЧЕline повідомили в управлінні ДСНС в Чернігівськійобласті.
Жінка-водій припаркувала автівку не дуже вдало, як виявилося згодом. З’їхавши з траси, родина залишила машину, а сама пішла до лісу на «тихе полювання».
Повернувшись назад виїхати з узбіччя на дорогу водій не змогла. Авто добряче застрягло у піску. Усі спроби виявилися марними. Виштовхнути машину не було сил, адже серед пасажирів була жінка похилого віку та хлопчина, що мав проблеми зі здоров’ям.
Мобільний зв’язок у тому місці був поганий, але все ж таки столичній родині вдалося додзвонитися до рятувальників. І пізно ввечері відділення з Остру виїхало на допомогу і витягло автівку з пісчаної пастки.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.