Надзвичайні події

Поблизу Ніжина горить сміттєзвалище

30 березня о 16:18 до ДСНС надійшла інформація, що поблизу Ніжина на полігоні побутових відходів КП «Виробниче управління комунального господарства» виникла пожежа окремими осередками на площі близько 7 га (загальна площа 15 га).

Про це повідомляє сайт ДСНС. О 17:10 пожежу на площі 7 га локалізовано. До гасіння залучено 17 осіб та 5 одиниць техніки, серед них від ДСНС 8 осіб о/с та 2 одиниці техніки.

Окрім того, цього дня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виникнення пожежі на полігоні твердих побутових відходів.

На екстреному засіданні штабу було заслухано заступника керівника комунального підприємства «Виробничого управління комунального господарства» Юрія Хоменка, який доповів про причини виникнення небезпечної події, а також про заходи, вжиті для ліквідації пожежі. Міська влада та представник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області Юрій Аникієнко внесли свої пропозиції щодо ліквідації загоряння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб не закривати сміттєзвалище на Масанах, комунальники вдалися до нової технології

Підбивши підсумки наради, комісія вирішила визнати пожежу на полігоні твердих побутових відходів загрозою виникнення надзвичайної ситуації з кодом 20610. 31 березня з 07-00 години залучили до ліквідації пожежі сили та засоби комунально-технічної служби цивільного захисту Ніжина, протипожежну службу та окремі підприємства.

Ніжинському міськрайонному відділу ДУ «Чернігівський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надано доручення провести заміри стану повітря в мікрорайоні по вулиці Прилуцькій та в інших місцях.

За повідомленням управління ДСНС в Чернігівській області, спільними діями о 17:10 пожежу на площі 7 га локалізовано. Ліквідовано загорання на площі 1,5 га.

Ймовірна причина  пожежі необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Джерело: mynizhyn.com

Ще статті по темі

Back to top button