Надзвичайні події
Шахрай із Молдови пішки йшов до України
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/23192332_ak-e1492784425670.jpeg)
Учора до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка» в пішому порядку прибув 31-річний громадянин Молдови.
Про це ЧЕline повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Олександр Дудко.
При проходженні ним паспортного контролю спрацювала база даних Інтерполу. В результаті перевірки встановлено, що цей громадянин розшукується на батьківщині за скоєння злочину, передбаченого статтею 190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу Республіки Молдова.
Згідно з наданим Інтерполом статусом громадянин був затриманий і після проведення відповідних заходів переданий співробітникам Городнянського відділення Національної поліції ГУ в Чернігівській області.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.