Надзвичайні події
В Острі горіло споживче товариство
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/Midsummer_bonfire_closeup-e1580710807827.jpg)
2 лютого сталася пожежа будівлі Остерського споживчого товариства.
Про це повідомляє У ДСНС в Чернігівській області.
Вогнем знищено покрівлю та перекриття над адміністративними приміщеннями організації і торговим залом магазину непродовольчих товарів, пошкоджено облицювання стін, товарно-матеріальні цінності та окремі конструктивні елементи кабіни автомобіля ГАЗ-53.
Причина та збиток — встановлюються.